ارتباط با گروه زرمش

کلیه کاربران گرامی میتوانند از یکی از طرق زیر بسته به نیاز خود با کارشناسان و مشاورین گروه معدنی و بازرگانی زرمش ارتباط بر قرار کنند.

پشتیبانی آنلاین تحت وب
گروه معدنی و بازرگانی زرمش جهت سهولت در امر ارتباطات و مکاتبات برای مشتریان خود سرویس پشتیبانی آنلاین تحت وب راه اندازی نموده است، که از طریق آن می‌توانید به سادگی تا پایان تحویل کار و پروژه به شما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از این طریق گروه معدنی زرمش می‌تواند پاسخگوی اقدامات خود پس از اتمام پروژه نیز باشد. توجه کنید که برای استفاده از این سرویس لازم است در سایت زرمش عضو شوید، لازم به ذکر است، کلیه مکاتبات از طریق این بخش به صورت خصوصی مطرح می شوند و برای سایر کاربران نمایش داده نخواهند شد.

پرسش و پاسخ در سایت زرمش
کاربران گرامی می توانند، کلیه سوالات تخصصی خود را از کارشناسان ما بپرسند، پرس و پاسخ در این سایت تنها برای اعضای سایت امکان پذیر است پس قبل از هر چیز لازم است در سایت عضو شوید.

فرم های تماس اینترنتی
یکی از ساده ترین روش ها برای ارتباط با کارشناسان ما بدون نیاز به عضویت در سایت، استفاده از فرم های تماس است، با توجه به گستردگی فعالیت گروه زرمش تعدادی فرم با عناوین مختلف در سایت ایجاد شده است، که از طریق آنها میتوانید درخواستهای خود را برای ما ارسال بفرمایید.

ارتباط تلفنی
برای سوالات مختصر خود و کسب هماهنگی لازم جهت قرار ملاقات ها و جلسات از طریق تلفن و فکس ما اقدام بفرمایید.

تلفکس: ۴۴۹۶۳۹۸۳ – ۴۴۹۶۳۹۸۴ ۰۲۱
شبکه های اجتماعی
مطمئنا شما هم تاکنون در بسیاری از شبکه های اجتماعی نظیر لینکدین و اینستاگرام عضو شده اید و هم اکنون فعالیت می کنید، ما برای خود در تمامی این شبکه های اجتماعی صفحه رسمی داریم، که میتوانید از طریق آنها هم به صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دسته‌بندی نشده