اسکارن پورفیری مس، طلا و مولیبدن سیاستراگی


علاقمندان جهت سرمایه گذاری بروی این معدن میتوانند از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان ما مشورت بپردازند.

از کاتالوگ این معدن دیدن بفرمایید
پیشنهادات سرمایه گذاری
پیشنهادات سرمایه پذیری

مشخصات عمومی:
این محدوده در استان سیستان و بلوچستان در نزدیکی شهر زاهدان قرار گرفته است. آب و برق نیز در ۲۵ کیلومتری منطقه وجود دارد. راه‌های دسترسی به صورت آسفالته و شوسه می‌باشد و در تمامی فصول سال می توان عملیات استخراجی را انجام داد. در ۸۰ کیلومتری این محدوده پاسگاه قرار دارد و تا بندر عباس در حدود ۷۵۰ کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات معدن:
حفریات سطحی (ترانشه)، در سه ناحیه به طول تقریبی ۴۹۹ متر در منطقه‌ی (۱) می‌باشد که در آن میانگین عیار مس در حدود ۰/۵ درصد و عیار طلا در حدود ۰/۵ گرم در تن و مولیبدن درحدود ۷۶ گرم در تن است. طول تقریبی ترانشه‌ها در منطقه‌ی (۲) ۵۶۷ متر بوده و میانگین عیار مس در حدود ۰/۵۶ درصد و عیار طلا در حدود ۰/۲۵ گرم در تن و مولیبدن در حدود ۵ گرم در تن می‌باشد. طول تقریبی ترانشه‌های حفر شده در منطقه‌ی (۳) حدود ۱۲۲ متر و میانگین عیار مس در حدود ۳۲۵ گرم در تن و عیار طلا در حدود ۲ گرم در تن و مولیبدن درحدود ۵۳ گرم در تن است.
ذخیره ی کانسار: باتوجه به برداشت‌های زمین‌شناسی و عملیات اکتشافی و ژئوفیزیکی انجام شده (IP&RS) و نیز حفریات سطح و عمقی به نظر می‌آید که ذخایر سولفیدی و اکسیده‌ی قابل توجهی به صورت لایه‌ای- توده‌ای وجود داشته باشد. ابعاد زون‌های‌ کانه‌دار بالغ بر چند کیلومتر مربع است. تناژ قطعی برابر با ۱،۰۹۱،۳۰۰ تن کانسنگ با عيار متوسط مس ۰/۷۸ درصد و طلای ۰/۵۴ گرم در تن و مولیبدن ۵۷ گرم در تن می‌باشد.

نکات لازم:
بیشترین عملیات اکتشاف فقط بر سه محدوده کانه‌زایی مس، طلا و مولیبدن منطبق می‌باشد که شامل ۱۰ حلقه گمانه با متراژ ۷۴۹ متر می‌باشد و نیاز به حداقل ۱۰۰۰۰۰ متر حفاری در کل محدوده است. سایر مناطق مستعد برای مس و طلا فقط شناسایی شده‌‌اند. همچنین حفر ۴۷ترانشه به حجم ۱۱۷۰۰ متر مکعب و انجام عملیات ژئوفیزیکی نشان از وجود ذخایر مشابه در عمق دارد. با توجه به گستره کانی سازی ممکن است میزان ذخیره تا چند ده برابر افزایش یابد که این موضوع می تواند برای سرمایه گذار یک امتیاز مثبت تلقی گردد.

نحوه سرمایه پذیری:
سهامداران حاضر به مشارکت در احداث کارخانه اکسیدی و سولفیدی و یا مشارکت در استخراج و فروش ماده معدنی می باشند.

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @zarmesh_ir رو فالو کنید.

لینک کوتاه:
  • English English