سنگ مرمریت جیرفت


علاقمندان جهت سرمایه گذاری بروی این معدن میتوانند از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان ما مشورت بپردازند.

از کاتالوگ این معدن دیدن بفرمایید
پیشنهادات سرمایه گذاری
پیشنهادات سرمایه پذیری

مشخصات عمومی:
معدن مرمريت جيرفت در استان كرمان، بخش مركزي شهرستان عنبرآباد و در حدود ۱۳۰ كيلومتري جنوب شرقي شهر جيرفت و در جوار شهر مردهك واقع شده است و تا بندر عباس در حدود ۳۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات معدن:
ذخيره قطعي نقشه برداري شده معدن مرمريت قرمز در معدن A حدود صد هزار تن و ذخیره احتمالي آن ۳۰۰ هزار تن برآورد شده است كه با طراحي مناسب در ۳ پله و در ۲ سينه كار قابل بهره برداري است. ذخيره قطعي نقشه برداري شده معدن مرمريت كرم در معدن B حدود ۳۰۰ هزار تن و ذخيره احتمالي آن ۲ ميليون تن برآورد شده است كه با طراحي مناسب در ۶ پله و در ۲ سينه كار قابل بهره برداري است. ذخيره قطعي معدن نقشه برداري شده مرمريت قرمز در محدوده اكتشافي C حدود ۱ ميليون تن اعلام شده است و ذخيره احتمالي آن ۳ ميليون تن برآورد مي شود كه با طراحي مناسب در ۵ پله و در ۳ سينه كار قابل بهره برداري است.

نکات لازم:
مرمریت رز جزو مرمریت های رنگی بوده و در حال حاضر مشابه داخلی ندارد زمینه یکنواخت و بافت همگن این سنگ باعث جلب نظر هر بیننده ای می شود. طبق آنالیزهای بعمل آمده، سنگ مرمریت رز دارای دانسیته بالا و مقدار کم عناصر مزاحم است که از کیفیت برش و ساب بسیار خوبی برخوردار خواهد بود. از دیگر امتیازات معدن مرمریت رز می توان به فاصله کم آن تا بندرعباس و قیمت مناسب تمام شده ان اشاره نمود.

نحوه سرمایه پذیری:
سهامداران حاضر به واگذاری محدوده می باشند.

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @zarmesh_ir رو فالو کنید.

لینک کوتاه: