طلای سولفید بالای چوران


علاقمندان جهت سرمایه گذاری بروی این معدن میتوانند از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان ما مشورت بپردازند.

از کاتالوگ این معدن دیدن بفرمایید
پیشنهادات سرمایه گذاری
پیشنهادات سرمایه پذیری

مشخصات عمومی:
این محدوده در استان کرمان در منطقه ای مابین سیرجان و بردسیر در نزدیکی روستای چوران قرار گرفته است. آب و برق نیز در نزدیکی منطقه وجود دارد. راه‌های دسترسی به صورت خاکی و شوسه می‌باشد و در سه ماه سال بخاطر نزولات آسمانی و سرما کار کردن در آن مشکل است. در ۲۵ کیلومتری این محدوده پاسگاه قرار دارد و تا بندر عباس در حدود ۳۰۰ کیلومتر فاصله دارد

مشخصات معدنی:
در این محدوده دو تیپ ذخیره طلای سولفید بالا و در اعماق پایین مس پورفیری محتمل است بر پایه عملیات اکتشافی عناصر Au، Cu، Mo، Pb، Zn، As، Sb و Ag دارای مقادیر بالایی هستند. باتوجه به حفاری های انجام شده میزان ذخیره در حدود ۱،۶۵۰،۰۰۰ تن کانسنگ طلا با عیار میانگین ۱ گرم در تن، ۱۳٫۶ تن نقره و ۱،۰۰۰،۰۰۰ تن کانسنک مس با عیار ۰/۸ درصد و ۳۰ تن آنتیموان به صورت قطعی به اثبات رسیده است و این اطلاعات در دست بررسی برای صدور گواهی کشف می باشد.

نکات لازم:
بیشترین عملیات اکتشاف فقط بر یکی از مناطق کانه‌زایی طلا منطبق می‌باشد که شامل ۱۸ حلقه گمانه با متراژ ۱۷۰۰ متر می‌باشد و نیاز به حداقل ۱۰۰۰۰ متر حفاری در کل محدوده است. سایر مناطق مستعد برای طلا فقط شناسایی شده‌‌اند که هیچگونه عملیات ترانشه‌زنی و حفریات عمقی در آن‌ها انجام نشده است. ولیکن عملیات ژئوفیزیکی نشان از وجود ذخایر مشابه در عمق دارد. با توجه به گستره کانی سازی ممکن است میزان ذخیره به ۲۰ برابر افزایش یابد که این موضوع می تواند برای سرمایه گذار یک امتیاز مثبت تلقی گردد.

نحوه سرمایه پذیری
در ارتباط با احداث کارخانه استحصال طلا و مس صاحبان محدوده حاضر به سرمایه پذیری هستند.

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @zarmesh_ir رو فالو کنید.

لینک کوتاه:
  • English English