فلدسپات سدیک صدر محلات


علاقمندان جهت سرمایه گذاری بروی این معدن میتوانند از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان ما مشورت بپردازند.

از کاتالوگ این معدن دیدن بفرمایید
پیشنهادات سرمایه گذاری
پیشنهادات سرمایه پذیری

مشخصات عمومی:
این محدوده در استان مرکزی در نزدیکی شهرمحلات قرار گرفته است. آب و برق نیز در نزدیکی منطقه وجود دارد. راه‌های دسترسی به صورت آسفالته و در حدود ۵ کیلومتر خاکی و شوسه می‌باشد. در تمامی فصول سال می توان در این معدن کار نمود و استخراج و بارگیری را انجام داد. در ۵ کیلومتری این محدوده پاسگاه قرار دارد و تا بندر عباس در حدود ۷۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات معدن:
در این محدوده، فلدسپات بصورت عدسی در سنگ های دگرگونی قرار گرفته است و اندازه عدسی ها متفاوت بوده که بزرگترین ابعاد آن ۵۰ در ۱۵۰ می باشد، دارای ذخیره بالا و با کیفیت، که می توان به راحتی ماده معدنی را استخراج نمود. بر روی این عدسی دوپله جبهه کار ایجاد شده است و به آسانی می توان با باطله برداری بسیار کم ماده معدنی با کیفیت مناسب را تا چندصد هزار تن را استخراج نمود.
مشخصات ماده معدنی: فلدسپات از نوع سدیک و دارای (%) ۱۲- ۸ :Na2O می باشد و مقادیر آهن و تیتانیوم آن در حد مجاز می باشد و درپخت تا ۱۲۰۰ در جه سانتیگراد رنگ آن سفید می باشد و می توان درصنعت سرامیک، شیشه و لعاب ازآن استفاده نمود و فلدسپات استخراجی دارای مطلوبیت کافی برای مصارف مختلف را دارا می باشد.

نحوه سرمایه پذیری:
دارنده پروانه بهره برداری می تواند معدن را بصورت پارتی های ۵۰ هزار تنی به بهره برداران یا کارخانجات واگذار نماید و یا بصورت پیمان مدیریتی همکاری نماید. همچنین می توان با کارخانجات کاشی و سرامیک بصورت بلند مدت همکاری یا مشارکت در معدن داشته باشند.

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @zarmesh_ir رو فالو کنید.

لینک کوتاه: