مس كلاته باغ دوست – ترود


علاقمندان جهت سرمایه گذاری بروی این معدن میتوانند از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان ما مشورت بپردازند.

از کاتالوگ این معدن دیدن بفرمایید
پیشنهادات سرمایه گذاری
پیشنهادات سرمایه پذیری

مشخصات عمومی:
این محدوده در استان سمنان و در نزدیکی شهر شاهرود قرار گرفته است. آب و برق نیز در نزدیکی منطقه وجود دارد. راه‌های دسترسی به صورت آسفالته و خاکی می‌باشد و در بیشتر فصول امکان کار اکتشافی می باشد در ۲۰ کیلومتری این محدوده پاسگاه قرار دارد و تا بندر عباس در حدود ۱۳۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات معدن:
مشخصات کانه زایی: طول زون اصلي كاني سازي در اين معدن بالغ بر ۶۰۰ متر و عرض آن از ۲ تا ۳۰ متر متغير می‌باشد. امتداد کلی لایه بندي واحد هاي سنگي در بر گيرنده كاني سازي، شمال شرق – جنوب غرب با شیب ملايم ۲۰- ۳۰ درجه به سمت جنوب شرق می باشد. ماده معدني به شكل عدسي و رگه اي شكل هم راستا با لایه بندي و شیب تقریبی نزدیک به ۵۰-۶۰ درجه رو به سوي شمال غرب می باشد. شيب كاني سازي عليرغم تيپ آن و نحوه تشكيل، از كنترل كننده گسلي نيز تبعيت كرده است.
عیار ماده ی معدنی: عيار مس كمتر از ۰/۵ درصد تا حداكثر ۳ درصد و بندرت بالغ بر ۴ درصد نيز مي رسد. عيار متوسط حدود ۱/۲ درصد است.

ذخیره‌ی کانسار: براساس گواهي كشف معدن كه توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان صادر شده است، ذخيره قطعي ۱۹۰ هزار تن و ذخيره احتمالي ۴۰۰ هزار تن با عيار متوسط ۱/۳ درصد است. بر اساس شواهد موجود و نتايج مطالعات اكتشافي جديد، ذخیره ی معدن بیش از این برآورد می‌گردد.

نکات لازم:
بیشترین عملیات اکتشاف بر روی کانه‌زایی مس منطبق می‌باشد علاوه بر وجود انديس ها و رخنمون هاي كاني سازي مس در نقاط مختلف محدوده معدن، باتوجه به بررسی‌های ژئوفیزیکی IP-RS صورت گرفته، در حاشيه غربي زون كاني سازي اصلي نيز بی‌هنجاری‌ها مرتبط با زون كاني سازي جديد با شواهد سطحي گسترش داشته است که نیازمند عملیات اکتشافی بیشتر و حفاری‌های عمقی‌ است و این محدوده دارای پروانه بهره برداری می باشد.

نحوه سرمایه پذیری:
سهامداران حاضر به واگذاری محدوده می باشند.

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @zarmesh_ir رو فالو کنید.

لینک کوتاه: