مس- مولیبدن پورفیری درب مزار


علاقمندان جهت سرمایه گذاری بروی این معدن میتوانند از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان ما مشورت بپردازند.

از کاتالوگ این معدن دیدن بفرمایید
پیشنهادات سرمایه گذاری
پیشنهادات سرمایه پذیری

مشخصات عمومی:
این محدوده در استان کرمان در نزدیکی شهرستان جیرفت و در نزدیکی روستای درب مزار قرار گرفته است. آب و برق نیز در نزدیکی منطقه وجود دارد. راه‌های دسترسی به صورت آسفالته می‌باشد و در تمامی فصول سال می توان عملیات استخراجی را انجام داد. در ۲۵ کیلومتری این محدوده پاسگاه قرار دارد و تا بندر عباس در حدود ۳۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات معدن:
بخش پورفیری: با توجه به رخنمون ماده ی معدنی، این بخش شامل یک توده به طول ۱۰۰۰ متر، عرض ۱۰۰ متر و افراز نزدیک به ۴۰ متر می باشد. (لازم به ذکر است که توده‌ی اصلی معدنی در زیر آبرفت و توده‌های سنگی قرار دارد).
بخش رگه ای: این بخش عبارت از چندین رگه با طول‌های بین ۱۰ تا ۱۰۰ متر و عرض ۱ تا ۲ متر می باشد.
با توجه به عملیات اکتشافی در این منطقه، حداقل میزان ذخیره قطعی در حدود ۶۴۸،۰۰۰ تن کانسنگ مس با عيار متوسط حدود ۰/۵۱ درصد و در حدود ۸۰۰،۰۰۰ تن کانسنگ مولیبدن با عیار ۸۰ گرم در تن می‏باشد.

نکات لازم:
بیشترین عملیات اکتشاف فقط بر یکی از مناطق کانه‌زایی مس منطبق می‌باشد که شامل ۵ حلقه گمانه با متراژ ۶۴۴ متر می‌باشد و نیاز به حداقل ۲۰۰۰۰ متر حفاری در کل محدوده است. سایر مناطق مستعد برای مس فقط شناسایی شده‌‌اند. همچنین حفر ۱۰ ترانشه به حجم ۶۰۰ متر مکعب و انجام عملیات ژئوفیزیکی نشان از وجود ذخایر مشابه در عمق دارد. با توجه به گستره کانی سازی ممکن است میزان ذخیره تا چند ده برابر افزایش یابد که این موضوع می تواند برای سرمایه گذار یک امتیاز مثبت تلقی گردد.

نحوه سرمایه پذیری:
سهامداران حاضر به واگذاری محدوده یا مشارکت در استخراج و فروش ماده معدنی می باشند.

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @zarmesh_ir رو فالو کنید.

لینک کوتاه:
  • English English