مس ناتیو یکان کهریز


علاقمندان جهت سرمایه گذاری بروی این معدن میتوانند از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان ما مشورت بپردازند.

از کاتالوگ این معدن دیدن بفرمایید
پیشنهادات سرمایه گذاری
پیشنهادات سرمایه پذیری

مشخصات عمومی:
این محدوده در استان آذربایجان شرقی، در نزدیکی شهرستان مرند و در نزدیکی روستای یکان کهریز قرار گرفته است. آب و برق نیز در نزدیکی منطقه وجود دارد. راه‌های دسترسی به صورت آسفالته و خاکی می‌باشد و در چهار ماه سال امکان فعالیت استخراجی در محدوده نمی باشد. در ۴۰ کیلومتری این محدوده پاسگاه قرار دارد و تا بندر عباس در حدود ۱۹۷۰ کیلومتر فاصله دارد.
مشخصات معدن:
ابعاد ماده معدنی عبارت از چند صد متر طول، ۱ تا ۶ متر عرض و افراز حدودا ۱ تا ۵ متر می‌باشد. در بخش کانی ساز، عیار مس برابر ۱ تا ۶ درصد است. لایه ی مالاکیت دار در عمق، حاوی مس طبیعی، کوپریت و بدون هیچگونه کانه سولفیدی می‌باشد.
ذخیره‌ی کانسار: با توجه به مجوز سازمان صنایع و معادن، ذخیره قطعی در حدود ۳۲،۰۰۰ تن با عیار ۳/۵ درصد و ذخیره احتمالی ۱۷۵،۰۰۰ تن با عیار ۰/۶ درصد، ذکر شده است.
نکات لازم:
بیشترین عملیات اکتشاف فقط بر روی کانه‌زایی مس منطبق می‌باشد که شامل ۸ حلقه گمانه با متراژ ۲۷۶ متر می‌باشد و برای اکتشاف کل منطقه نیاز به حداقل ۷۰۰ متر حفاری است. سایر مناطق مستعد برای مس فقط شناسایی شده‌‌اند. همچنین حفر ۵ ترانشه به حجم ۱۵ متر مکعب و انجام عملیات ژئوفیزیکی نشان از وجود ذخایر مس ناتیو در عمق است. با توجه به گستره کانی سازی ها میزان ذخیره می تواند تا چند برابر افزایش یابد که این موضوع می تواند برای سرمایه گذار یک امتیاز مثبت تلقی گردد.
نحوه سرمایه پذیری:
سهامداران حاضر به واگذاری محدوده یا مشارکت در استخراج و فروش ماده معدنی می باشند.

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @zarmesh_ir رو فالو کنید.

لینک کوتاه:
  • English English